Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów 11listopada2013 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

11 Listopada 2013 - Narodowe Święto Niepodległości

Na dzień 11 listopada 1918 r. przypadają dwa ważne dla Polski wydarzenia. Pierwsze to odzyskanie niepodległości po latach zaborów. Drugie - zawieszenie broni podczas I wojny światowej na froncie zachodnim, które było świętem dla całej ówczesnej Europy. Na 2013 r. przypadła 95 rocznica tych wydarzeń. W CKZiU uczczono w/w święto wystawami w obu budynkach szkolnych, przygotowanymi przez nauczycielki historii: panią Katarzynę Schmelter i panią Annę Bieńkowską oraz uczniów.

{gallery slider=boxplus.carousel}11listopada2013{/gallery}