Ogłoszenia

Kwidzyn, 03.03.2020

Jeśli jesteś zainteresowany pracą na stanowisku Automatyka, Mechanika lub Elektromontera w International Paper Kwidzyn, zachęcamy Cię do złożenia aplikacji. Poniżej najważniejsze informacje dotyczące procesu rekrutacyjnego:

 1.       Aby złożyć aplikację, wejdź w link: https://career8.successfactors.com/sfcareer/jobreqcareer?jobId=710947&company=IPProd&username=

2.       Uzupełnij pola wymagane w Success Factors i załącz swoje CV. Aplikuj tylko za pomocą tego linka – jest on stworzony specjalnie dla uczniów CKZiU.

3.       Termin składania aplikacji 13.03.2020 r.

4.       Po złożeniu aplikacji pracownik IP Kwidzyn będzie kontaktował się telefonicznie z wybranymi kandydatami w celu ustalenia terminu pierwszej rozmowy.

Rozmowy odbędą się na terenie CKZiU.

             

 


 

Kwidzyn, 2020-02-03

 Dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i  Ustawicznego w Kwidzynie zaprasza do złożenia ofert na przeprowadzenie kursu nauki jazdy kat. B  dla  uczniów  Branżowej Szkoły I Stopnia. Termin realizacji zamówienia: marzec – czerwiec 2020 r. Oferty należy składać w nieprzejrzystej zamkniętej kopercie w sekretariacie Szkoły w terminie do 05 marca 2020 do godz.12.00. Na kopercie należy umieścić nazwę i adres wykonawcy oraz napis „Oferta na zorganizowanie kursu prawa jazdy kat. B ”. Cena podana w ofercie ma być wyrażona w złotych polskich cyfrowo i słownie. Oferta musi być złożona na dostarczonym formularzu ofertowym w języku polskim w sposób czytelny i trwały.

 

Druki do pobrania na szkolnej stronie BIP.

 


 

RODO

kontakt do Inspektora Ochrony Danych  w CKZiU w Kwidzynie -

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


 ul. Staszica 25
82 – 500 Kwidzyn
tel./fax (0...55)  279-38-24
www.ckziukwidzyn.edu.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.