Targi 2014

 

 

W powyższym filmie można obejrzeć relację z targów, które odbyły się 21 marca 2014 roku:

 

 

Transmisję oraz opis z targów można znaleźć na stronie telewizji Vectra:

 

 http://www.tv-kwidzyn.pl/6,562-targi_edukacyjne.html

 

Kilka zdjęć z targów:

   Serdecznie zapraszamy uczniów nauczycieli, rodziców oraz pracodawców
do wzięcia udziału w Targach, które odbędą się w dniu 21 marca 2014 r. w godzinach od 10:00 do 16:00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Kwidzynie, ul. Słowiańska 17 (sala gimnastyczna). Otwarcie targów planowane jest o godz. 10:00.

            Targi adresowane są  przede wszystkim do uczniów trzecich klas gimnazjów, którzy stają właśnie przed wyborem szkoły ponadgimnazjalnej, a także do nauczycieli
i rodziców oraz pracodawców.

W targach swoją bogatą i różnorodną ofertę edukacyjną zaprezentują wszystkie szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Kwidzyńskiego prowadzące kształcenie zawodowe. Ponadto celem ich jest nawiązywanie współpracy szkół zawodowych z pracodawcami.

            Targi organizowane są przez Powiat Kwidzyński w ramach projektu „Pomorskie - dobry kurs na edukację. Szkolnictwo zawodowe w regionie a wyzwania rynku pracy”, realizowanego przez Departament Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, skierowanego do szkół prowadzących kształcenie zawodowe na terenie 20 powiatów województwa pomorskiego, w tym powiatu kwidzyńskiego. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.   

 

Pomorskie – dobry kurs na edukację.

Szkolnictwo zawodowe w regionie a wyzwania rynku pracy

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego